PRVENSTVO 2010

19. Listopad 2010.

PRVENSTVO KLUBA 2010 - SENIORI

PREZIME I IMEBODOVI MOPEDCROSSBODOVI AUTOCROSSBODOVI BUGGYBODOVI MOTOCROSSTOTAL
RAŠKAJ ŽELJKO0200929
VJEKOSLAV KEREP12020+12044
KULFA MLADEN10017+13040
MIKULČIĆ STJEPAN05+1111027
BRLEČIĆ KARLO0015+10025
IVANUŠ DARIO00015+1227
VUJICA DANIJEL00015+1732
MIKULEC IVICA0013+20033
PLATUŽIĆ IVICA0001212
VLAHEK IVAN0012012
FORKO IVICA0010+11021
PAVLEK MARIO0001010
HULJAK ZLATKO0008+816
KUREČIĆ MARIO00077
HLEB IVAN06006
IVANUŠ DRAGUTIN00066
FOLNOVIĆ DINKO00055
STUŽIĆ JURAJ00+170017
BUNTAK MILJENKO000+17017
ŠALA KRISTIJAN000+15015
HORVAT JASMIN000+909

PRVENSTVO KLUBA 2010 - JUNIORI

MJESTOPREZIME I IMEBODOVI BICIKLCROSSBODOVI QUADTOTAL
1.PAKŠEC TOMISLAV17+17034
2. IVANUŠ KARLO151227

Od ove godine svi članovi kluba voze za PRVENSTVO KLUBA. Članovi kluba natječu se u disciplinama u kojima žele i u koliko žele sve dok se one održavaju pod organizacijom AMK “OFF ROAD” LOBOR. * Svako osvojeno mjesto u nekoj od utrka (1-16 mjesto) donosi bodove koji se zbrajaju i tako na kraju godine određuje pobjednik. Bodovanje  za prvenstvo kluba možete pogledati u ovoj tablici:

12345678910111213141516
20171513121110987654321

*Naknadno je, 24.07.2010. godine odlučeno da će se za prvenstvo kluba bodovati i utrka u Šemnici, koja je u organizaciji MK BORJE, pod uvjetom da postoje sve četiri discipline: autocross, buggycross, mopedcross i motocross, kako nitko ne bi mogao ostvariti prednost pred nekim tko inače ne vozi neku od disciplina. U izostanku neke od disciplina utrke se neće bodovati za prvenstvo kluba.

Komentari zatvoreni.