PRVENSTVO 2011

24. Svibanj 2011. Ostavi komentar Idi na komentare

“Klikom” u polje TOTAL dobiti čete ukupni poredak sortiran od prvog prema zadnjem mjestu i obrnuto…

PRVENSTVO KLUBA 2011

PREZIME I IMEBICIKLCROSSQUAD MOPEDCROSS AUTOCROSS BUGGY MOTOCROSSTOTAL
VJEKOSLAV KEREP0015013028
KULFA MLADEN000108018
MIKULČIĆ STJEPAN000100010
BRLEČIĆ KARLO08179341280
IVANUŠ DARIO000002626
VUJICA DANIJEL000002525
MIKULEC IVICA091531409104
VLAHEK IVAN000130013
FORKO IVICA000021021
PAVLEK MARIO0000088
KUREČIĆ MARIO0000055
IVANUŠ DRAGUTIN0700007
STUŽIĆ JURAJ000018018
BUNTAK MILJENKO000015015
ŠALA KRISTIJAN000027027
HORVAT JASMIN000013013
TUĐA IVICA0012130025
RAŠKAJ MILIVOJ0009009
SVIBEN JURICA0003508
VRAGOTUK FILIP000002929
IVANUŠ KARLO1030000040
KLJAK VEDRAN000001818
HOIĆ HAJDEK DAMIR000011011
KADOIĆ DRAŽEN0000909

  1. Nema komentara.

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.