PRVENSTVO 2012

21. Svibanj 2012. Ostavi komentar Idi na komentare

“Klikom” u polje TOTAL dobiti čete ukupni poredak sortiran od prvog prema zadnjem mjestu i obrnuto…

 

PRVENSTVO KLUBA - 2012

PREZIME I IMEBICIKLCROSSQUADMOPEDCROSSAUTOCROSSBUGGYMOTOCROSSTOTAL
MIKULEC IVICA0113030101192
IVANUŠ KARLO4013000053
TUĐA IVICA0024260050
KEREP VJEKOSLAV0012012024
FORKO IVICA009026035
BRLEČIĆ KARLO000040040
VRAGOTUK FILIP000003737
PAKŠEC TOMISLAV400000040
VLAHEK IVAN000034034
IVANUŠ DARIO000003535
RAŠKAJ MILIVOJ0000301242
VUJICA DANIJEL000002929
IVANUŠ DRAGUTIN012000012
KULFA MLADEN001100011
ŠALA KRISTIJAN008012020
MIKULČIĆ STJEPAN000511016
BUNTAK MILJENKO0000909
SVIBEN JURICA00708015

 

 

BODOVANJE ZA PRVENSTVO KLUBA:

12345678910111213141516
20171513121110987654321

  1. Nema komentara.

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.