PRVENSTVO 2014

28. Travanj 2015. Ostavi komentar Idi na komentare

“Klikom” u polje TOTAL dobiti čete ukupni poredak sortiran od prvog prema zadnjem mjestu i obrnuto…

PRVENSTVO KLUBA - 2014

PREZIME I IMEQUADMOPEDCROSSAUTOCROSSBUGGYMOTOCROSSTOTAL
MIKULEC IVICA08+1215+200055
TUĐA IVICA020+179+150061
FORKO IVICA00012012
VLAHEK IVAN00017+17034
IVANUŠ DARIO17+17000034
BUNTAK MILJENKO00020+20040
PAVLEK MARIO000013+821
KEREP VJEKOSLAV060006

  1. Nema komentara.

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.